Ubezpieczenie zdrowotne

Chcesz się spotkać z naszym Ekspertem?

Ubezpieczenie zdrowotne pozwala na uzyskanie dostępu do prywatnej opieki medycznej.

Czym jest ubezpieczenie zdrowotne?

Pakiety zdrowotne zapewniają dostęp do prywatnych placówek medycznych na terenie Polski.
W zależności od wariantu i składki mamy dostęp do określonej liczby specjalistów oraz określonej listy badań/świadczeń a nawet dostęp do prywatnych zabiegów/operacji szpitalnych. Niektóre warianty zawierają również stomatologię.

Czy można wykupić indywidualnie ubezpieczenie zdrowotne?

Ubezpieczenie zdrowotne można wykupić ubezpieczenie indywidualnie, a także rodzinne lub można stworzyć ofertę grupową dla zakładu pracy.

Jak wykupić ubezpieczenie zdrowotne?

Ubezpieczenie warto zawrzeć przez pośrednika finansowego. Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi uzyskasz dostęp do różnorodnych ofert, różniących się zakresem ubezpieczenia i ceną. Ubezpieczenia za tę samą cenę mogą się bardzo różnić sumą ubezpieczenia, zakresem i opcjami dodatkowymi. Jeśli Twoje potrzeby są specyficzne i odbiegają od standardowych umów ubezpieczenia, znajdziemy Ci korzystne rozwiązanie ubezpieczeniowe, które może być oferowane tylko przez określone towarzystwo – usunąć to bo tam nie ma dopasowania, są gotowe warianty i tyle.

Przeprowadzimy szczegółową ocenę Twoich potrzeb w zakresie ubezpieczenia, aby skoncentrować się na tym, co należy ubezpieczyć, a jakie elementy ubezpieczenia są zbędne, by nie generować niepotrzebnych kosztów. Na wysokość składki ma wpływ przede wszystkim wariant ubezpieczenia, wiek oraz stan zdrowia

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie dobierzemy rozwiązanie ubezpieczeniowe obejmujące wszystkie potrzebne elementy, za najniższą składkę. 

Jakie dokumenty przygotować?

Żeby przystąpić do ubezpieczenia wystarczy dowód osobisty.